(с) JPL |
На жаль, з одного боку -- із часом дуже зле, з іншого особливо цікавого поки нічого не відбувається (або поки не публікується), а доступних джерел інформації в Інтернеті багато. Тому дуже коротко, лише їх огляд.
Список джерел
- Почну із посилання на своє улюблене "Планетарне товариство". Зокрема --- їх блог, де безліч чудових статей про події в Сонячній системі. Дуже рекомендую! Як читати, так і приєднуватися --- вони таки трохи впливають на (зараз -- катастрофічну) ситуацію із фінансуванням цієї сфери досліджень.
- Група ВКонтакті: "Curiosity - марсоход" від Виталия Егорова --- найкращого російськомовного популяризатора тематики. Крім власне Curiosity, завдяки йому вдалося знайти "покійний" Марс-3! Вартує уваги його блог в ЖЖ: "Открытый космос Зеленого кота". Для любителів, має також аккаунт в твіттері. Детальніше історію пошуків Марс-3 можна почитати тут: "Как мы искали Марс-3" --- рекомендую!
- Буває, і на Хабрі про Curiosity пишуть.
- Слідкувати за переміщенням можна тут: "http://curiositylog.com/". Цитата: "Curiosity Rover at Gale Crater -- last reported position at 2013 AUG 30 17:09:51 UTC", зразу із посиланням на карту.
- Славний http://www.unmannedspaceflight.com/. Зокрема, "Topics related to the Mars Science Laboratory, Curiosity".
- The New York Times уважно слідкує за прогресом марсохода: "Mars Curiosity Rover Tracker".
- Ось тут --- каталог сирих зображень, по-сольно.
- Нарешті, вартують уваги й офіційні прес-релізи та твіттер.